Spor camiasından Halil Umut Meler’e yönelik saldırıya dair ortak kınama mesajı!

Spor camiası, Ankaragücü – Rizespor maçının ardından hakem Halil Umut Meler’e yönelik gerçekleştirilen saldırıya dair kınama mesajları yayımladı.

İşte o mesajlar…

Rıza Çalımbay: Sporun ruhuna aykırı olan her türlü şiddeti kınıyorum! Halil Umut Meler’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İsmail Kartal: Türk Futbol Ailesinin bir ferdi olarak yaşananlardan büyük üzüntü duyuyorum. Halil Umut Meler‘e yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Kendisine, ailesine ve hakem camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Arda Turan: Her fırsatta spor dostluk ve kardeşliktir diyoruz. Her fırsatta bu ülkenin çocuklarının hayallerini sporla gerçekleştirmesi için daha fazla imkan yaratılması gerektiğini söylüyoruz. Bizim nefrete değil sevgiye; kavgaya değil dostluğa ihtiyacımız var. Bu şiddete hep birlikte şimdi “Dur” demek zorundayız. Futbol çok güzel bir spor ama hiçbir güzellik insan hayatından daha önemli değil. Bugün yaşadığımız sahneleri kabul etmemiz mümkün değil. Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyı kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Burak Yılmaz: Özür dileriz hocam.

Okan Buruk: Halil Umut Meler’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyorum. Bundan sonraki süreçte tüm hakemlerimizin yanında olacağımızı belirtmek istiyorum.

Recep Uçar: Geçmiş olsun Halil Umut Meler.

Mehmet Altıparmak: Hakem Halil Umut Meler’e ve tüm hakem camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, inanılmaz saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir