Erdoğan’dan AKP teşkilatlarına teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Grup Toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Grup Toplantımız, ülkemiz milletimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bereket ayı olan Ramazan’ı milletçe huzur içinde idrak ettik. Milletimin, İslam aleminin geride bıraktığımız Ramazan Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum.

En büyük takdiri AK Parti teşkilatı hak ediyor. Mahalle mahalle, köy köy dolaşarak halkımızla birlikte oldular. Gece gündüz koşturan genel merkez birimlerine. kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza, il, ilçe ve belde teşkilatlarına, partimize davamıza mücadelemize güçlü destek veren her bir kardeşime buradan en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Cumhur İttifakı son seçimlerden alnının akıyla çıkmıştır. Buradan Cumhur İttifakı olarak birlikte hareket ettiğimiz MHP’nin genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve ülkücü kardeşlerimize de teşekkür ediyorum.

İttifakımız bir sandık sınavını daha başarıyla verdi. Ülkemiz son 21 yıldır maruz kaldığı tüm vesayet girişimlerinin üstesinden gelebilmiştir. Sandıktan çıkan takdir hangi yönde olursa olsun saygındır, başımızın üstünde yeri vardır. Siyasetçinin milletin iradesini küçümseme hakkı yoktur. Bize oy versin veya vermesin sandığa giderek iradesini koyan tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz.”

Ayrıntılar geliyor…

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x